fbpx Skip to main content
Cześć! Nazywam się Ewa Chojnowska. Od 2008 bardzo intensywnie podróżuje samodzielnie, ale także w roli pilota wycieczek do krajów egzotycznych, głównie Afryki i Azji. Staram się nie wybierać łatwych kierunków, ponieważ w podróży najbardziej zależy mi na przygodach, czego dowodem może być mój udział w pierwszej edycji programu „Wyspa Przetrwania”. Uwielbiam kontakt z ludźmi i dziką przyrodą. Nie omijam jednak kierunków wygodnych, bo uwielbiam także pasywny wypoczynek. Dodatkowo podróżuję po Polsce opowiadając o swoich przygodach z najdalszych zakątków świata. Cieszę się, że swoją pasją mogę łamać stereotyp słabej płci pięknej.
Moją pasją jest modeling, dlatego chętnie nawiązuję z współpracę z markami modowymi.
Więcej w zakładce O MNIE
Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i profesjonalnie, starając się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby marek, dostarczając jakościowy, dopasowany kontent, który będzie spójny z moim blogiem.
Jeżeli podobają Ci się moje teksty, rejony w które jeżdżę, widzisz potencjał na wspólny projekt napisz 🙂 
Jeżeli widzisz możliwość nawiązania współpracy przy niestandardowych projektach napisz 🙂

WSPÓŁPRACA I PR

evechojnowska@gmail.com

PILOTAŻ I PLANOWANIE PODRÓŻY

wyprawy@szpilkiwplecaku.pl
kontakt@szpilkiwplecaku.pl

Przykładowe formy współpracy na moich kanałach:

BLOG
– artykuły
– recenzje
– miniprzewodniki
– relacje
– i inne
WYDARZENIA
– prowadzenie imprez turystycznych w charakterze pilota wycieczek (licencja od 2010 roku)
– prelekcje
– pokaz zdjęć
– warsztaty
– prowadzenie imprez
TEMATY SPOTKAŃ
SOCIAL MEDIA – IG/FB
– jakościowe Instastories
– wysokiej jakości zdjęcia
– infomacje dotyczące ciekawych wydarzeń
– aktywny udział na grupach tematycznych

Jak może wyglądać współpraca?

Wyjazdy

KOCHAM podróżować, a praca pilota wycieczek, przewodnika i lidera grupy daje mi fantastyczną możliwość poznawania świata. Mogę poprowadzić Twoją wymarzoną wycieczkę, podczas której nie zabraknie wspaniałych opowieści pochodzących z danego regionu świata. Stworzę program dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Jestem także otwarta na propozycję zobaczenia nowych miejsc, zatrzymania się w wyjątkowych hotelach i skorzystania z nietuzinkowych atrakcji i przygotowania z takiego wyjazdu relacji na moich kanałach. SPRAWDŹ AKTUALNE PROPOZYCJE

Spotkania i eventy

Posiadając swoje znaczące grono odbiorców, nieodłącznym elementem komunikacji z nimi są spotkania, których przybywa. Mają one formę tematycznych spotkań autorskich w postaci prelekcji podróżniczych odbywających się na terenie całej Polski na festiwalach i klubokawiarniach. Samodzielne podróże, jak i te prowadzone przeze mnie w charakterze pilota wycieczek pozwoliły mi wyspecjalizować się w pewnych dziedzinach. Stąd coraz częściej zapraszana jestem na wywiady w roli eksperta.

Sprawdź propozycje tematów

Teksty na blogu

Moje teksty tyczą się szeroko rozumianego podróżowania i aspektów związanych z podróżowaniem. To relacje z podróży, moje refleksje, wskazówki czy miniprzewodniki. Niejednokrotnie inspiratorami tekstów są moi czytelnicy, piszący maile z różnymi zapytaniami. Tak powstała zakładka Niezbędnik, w której dominują podróżnicze i kobiece porady związane z przygotowaniem do podróży czy niezbędnymi akcesoriami. Mogę przygotować recenzje, udostępnić miejsce na baner, zorganizować konkurs z nagrodami. SPRAWDŹ DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

Social Media

Oprócz strony internetowej prowadzę jeszcze inne formy komunikacji ze swoimi odbiorcami,  a jest ich wielu i stale przybywa! Na platformach (Instagram, Facebook) publikuje materiały różnego typu (zdjęcia oraz filmy), które mogą stać się inspiracją dla innych, a także ważnym źródłem informacji o ciekawych zakątkach świata i praktycznych poradach.

DEMOGRAFIA

(na październik 2021)

BLOG

16000

kobiety/mężczyźni

grupy wiekowe

18-24

23%

25-34

42%

35-44

19%

45-54

8%

55-64

6%

65+

2%

FACEBOOK

20000

kobiety/mężczyźni

grupy wiekowe

18-24

32%

25-34

39%

35-44

19%

45-54

6%

55-64

2%

65+

1%

INSTAGRAM

58300

kobiety/mężczyźni

grupy wiekowe

18-24

27%

25-34

34%

35-44

22%

45-54

6%

55-64

2%

65+

1%

Dotychczasowe współprace:

O mnie w mediach:

(więcej w zakładce MEDIA)

WSPÓŁPRACA I PR

evechojnowska@gmail.com

PILOTAŻ I PLANOWANIE PODRÓŻY

wyprawy@szpilkiwplecaku.pl
kontakt@szpilkiwplecaku.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI