TOP 50 Najbardziej Wpływowych Podróżników w Polskim Internecie w 2017 roku według ZABAKCYLOWANI.PL

Jest mi bardzo miło Was wszystkich poinformować, że blog Szpilki w plecaku znalazł się w  rankingu TOP 50 Najbardziej Wpływowych Podróżników w Polskim Internecie w 2017 roku według Zabakcylowani.pl. Otrzymałam także szczególne wyróżnienie za zakładkę poradnikową  NIEZBĘDNIK.

Do przygotowania rankingu zliczono wszystkich odbiorców portali społecznościowych i kont internetowych polskich podróżników (Facebook, Instagram, YouTube i Twitter) i usystematyzowano w jednolitej tabeli.

Ta bardzo wysoka nota nie miałaby miejsca bez Was, za co dziękuję. Jest to dla mnie niezwykle zobowiązujące, ponieważ wiem, że mi zaufaliście i jesteście ze mną. Mam głębokie postanowienie pozostawać z Wami w jeszcze większym kontakcie i dzielić się swoimi podróżami i pasją poznawania świata.

Zapraszam do zapoznania się z rankingiem w poniższym linku: http://zabakcylowani.pl/ranking-podroznikow-2017/


Jeśli Ci się podoba tekst, zostaw komentarz, lajka albo udostępnij! Będzie mi bardzo miło!

Zapisz się do mojego newslettera! Skoro tutaj jesteś, to coś musiało Ciebie zainteresować, bądźmy w kontakcie! Możesz to zrobić używając poniższego formularza. Będę Ciebie informować o nowych postach, konkursach oraz spotkaniach!

Email

ovh