Kontakt

Podobają Ci się moje teksty? Lubisz wracać na stronę Szpilki w plecaku? A może widzisz korzyści ze współpracy z blogiem? Po prostu napisz! Kto nie ryzykuje, ten traci! Jestem otwarta na różne formy współpracy!

NAPISZ!

Management: evechojnowska@gmail.com /// 00 48 793 676 567 – w miarę możliwości pozostaw także informacje na funpage


ARTYKUŁY

Moje teksty tyczą się szeroko rozumianego podróżowania i aspektów z podróżowaniem związanych. To nie tylko relacje z podróży, moje refleksje, wskazówki na miejscu czy miniprzewodniki z poszczególnych punków podróży.
Niejednokrotnie inspiratorami tekstów są moi czytelnicy, piszący maile z różnymi zapytaniami. Tak powstała zakładka Niezbędnik, w której to dominują podróżnicze i kobiece porady związane z przygotowaniem do podróży, niezbędnymi akcesoriami i inne polecenia z różnej kategorii. Jeśli chcesz napiszę tekst z recenzją o Twoim produkcie czy ofercie, udostępnię Ci miejsce na baner na stronie lub zorganizuję konkurs z nagrodami, które mi przekażesz. Jestem otwarta na różne formy współpracy.

Przykładowe teksty:
– EGOtravelsim –tanie komunikowanie w podróży
– HT Houseboats Bajeczne domki na wodzie w Mielnie
– Kuchnia spotkań IKEA – Podróż kulinarna w Kuchni spotkań IKEA
– Modny Śląsk  – stała rubryka kwartalnika
– Itaka: Co zobaczyć w Kenii? Morze, plaża, safari – krótki poradnik
– AirPoint – Symulator lotów w Warszawie na Saskiej Kępie

WYJAZDY

Chyba nie masz wątpliwości, że KOCHAM podróżować. Paca pilota wycieczek, przewodnika i lidera grupy daje mi tę fantastyczną możliwość poznawania świata. Mogę poprowadzić Twoją wymarzoną wycieczkę, podczas której nie zabraknie wspaniałych opowieści pochodzących z danego regionu świata. Stworzę także program dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań 🙂

Ale jeśli chcesz, żebym odwiedziła region, którego promocją się zajmujesz, zatrzymała się w Twoim hotelu, skorzystała z atrakcji oferowanych przez Twoją firmę.. to po prostu mnie zaproś 🙂 Jestem odważna, by spróbować nowych rzeczy. Opiszę swoje doświadczenia na blogu i zdam relację zdjęciową w moich social mediach. Nie piszę o miejscach, w których nie byłam, ani o aktywnościach, których nie doświadczyłam.

Przykładowa recenzja:
– HT Houseboats – Bajeczne domki na wodzie w Mielnie

SPOTKANIA

Praca pilota wycieczek, podczas której mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami sprawia mi ogromna frajdę. A co powiesz na przeniesienie egzotycznego klimatu bez w siadania w samolot? Uwielbiam opowiadać i zachęcać do realizowania swoich najskrytszych marzeń. Sprawię, że zatęsknisz za odkrywaniem świata! Chętnie zostanę prelegentem na Twojej konferencji i pokażę podróżnicze slajdowisko.

Przykłady spotkań:
Prelegent Festiwalu Podróżników National Geographic 2017
Slajdowisko na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
Slajdowisko w Centrum Kultury Lublin i wiele innych spotkań w całej Polsce w klubach podróżnika
– Afrykańskie safari w Warszawskim ZOO 

Przykłady wywiadów:
– naTemat: Pocztówka z Korei Północnej
– GoForWorld.com –  wywiad
– Liczne wywiady podróżnicze dla TVN24 Biznes i Świat o: nowym roku w Chinach, Madagaskarze i Etiopii, gorylach w Demokratycznej Republice Konga, najgorętszym miejscy na świecie Depresji Danakil, buddyjskiej liturgii
– Radio dla Ciebie:  O Danakilu i Etiopii
– Superstacja: Wycieczka na wojnę?? – Korea Północna
– Pytanie na śniadanie: naturalne sposoby ochrony przed komarami
– Pytanie na śniadanie: Kanony kobiecej urody na świecie
– TVP Polonia: Afryka Szpilek w Plecaku w „Halo Polonia”
– Radiowa Czwórka: Sudan i Korea Północna
– Radiowa Czwórka: Pustynia Nagew w Izraelu i inne pustkowia
– Radio Lublin: „Podróże małe i duże”

SOCIAL MEDIA

Oprócz strony internetowej prowadzę jeszcze inne formy komunikacji ze swoimi odbiorcami,  a jest ich wielu i stale przybywa! Na tych platformach publikuje swoje zdjęcia, które mogą stać się inspiracją dla innych a także ważnym źródłem informacji o ciekawych zakątkach świata i praktycznych poradach. To także platforma, która często wykorzystywana jest przez firmy i marki, by dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. (kliknij w logo, aby przejść do profilów Szpilki w plecaku)

follow-youtubeDo tej pory współpracowałam z:

Facebook Comments
ovh