Kontakt

Podobają Ci się moje teksty? Lubisz wracać na stronę Szpilki w plecaku? A może widzisz korzyści ze współpracy z blogiem? Po prostu napisz! Kto nie ryzykuje, ten traci! Jestem otwarta na różne formy współpracy!

Cześć! Nazywam się Ewa Chojnowska. Od 2008 bardzo intensywnie podróżuje samodzielnie, ale także w roli pilota wycieczek do krajów egzotycznych, głównie Afryki i Azji. Staram się nie wybierać łatwych kierunków, ponieważ w podróży najbardziej zależy mi na przygodach, czego dowodem może być mój udział w pierwszej edycji programu „Wyspa Przetrwania”. Uwielbiam kontakt z ludźmi i dziką przyrodą. Nie omijam jednak kierunków wygodnych, bo chyba każda kobieta uwielbia pasywny wypoczynek. Dodatkowo podróżuję po Polsce opowiadając o swoich przygodach z najdalszych zakątków świata. Cieszę się, że swoją pasją mogę łamać stereotyp słabej płci pięknej. Więcej w zakładce O MNIE>>

Poniżej znajdziesz informacje o FORMACH WSPÓŁPRACY

 

WYRÓŻNIENIA

ARTYKUŁY

Moje teksty tyczą się szeroko rozumianego podróżowania i aspektów z podróżowaniem związanych. To nie tylko relacje z podróży, moje refleksje, wskazówki na miejscu czy miniprzewodniki z poszczególnych punków podróży.
Niejednokrotnie inspiratorami tekstów są moi czytelnicy, piszący maile z różnymi zapytaniami. Tak powstała zakładka Niezbędnik, w której to dominują podróżnicze i kobiece porady związane z przygotowaniem do podróży, niezbędnymi akcesoriami i inne polecenia z różnej kategorii. Jeśli chcesz napiszę tekst z recenzją o Twoim produkcie czy ofercie, udostępnię Ci miejsce na baner na stronie lub zorganizuję konkurs z nagrodami, które mi przekażesz. Jestem otwarta na różne formy współpracy.

WYJAZDY

Chyba nie masz wątpliwości, że KOCHAM podróżować. Paca pilota wycieczek, przewodnika i lidera grupy daje mi tę fantastyczną możliwość poznawania świata. Mogę poprowadzić Twoją wymarzoną wycieczkę, podczas której nie zabraknie wspaniałych opowieści pochodzących z danego regionu świata. Stworzę także program dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań 🙂

Ale jeśli chcesz, żebym odwiedziła region, którego promocją się zajmujesz, zatrzymała się w Twoim hotelu, skorzystała z atrakcji oferowanych przez Twoją firmę.. to po prostu mnie zaproś 🙂 Jestem odważna, by spróbować nowych rzeczy. Opiszę swoje doświadczenia na blogu i zdam relację zdjęciową w moich social mediach. Nie piszę o miejscach, w których nie byłam, ani o aktywnościach, których nie doświadczyłam.

SPOTKANIA I WYWIADY

Praca pilota wycieczek, podczas której mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami sprawia mi ogromna frajdę. A co powiesz na przeniesienie egzotycznego klimatu bez w siadania w samolot? Uwielbiam opowiadać i zachęcać do realizowania swoich najskrytszych marzeń. Sprawię, że zatęsknisz za odkrywaniem świata! Chętnie zostanę prelegentem na Twojej konferencji, imprezie firmowej i pokażę podróżnicze slajdowisko.

SOCIAL MEDIA

Oprócz strony internetowej prowadzę jeszcze inne formy komunikacji ze swoimi odbiorcami,  a jest ich wielu i stale przybywa! Na tych platformach publikuje swoje zdjęcia, które mogą stać się inspiracją dla innych a także ważnym źródłem informacji o ciekawych zakątkach świata i praktycznych poradach. To także platforma, która często wykorzystywana jest przez firmy i marki, by dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. (kliknij w logotyp, aby przejść do profilów Szpilki w plecaku)

Demografia odbiorców:

Do tej pory współpracowałam z:

ovh