Kontakt

Podobają Ci się moje teksty? Lubisz wracać na stronę Szpilki w plecaku? A może widzisz korzyści ze współpracy z blogiem? Po prostu napisz! Kto nie ryzykuje, ten traci! Jestem otwarta na różne formy współpracy!


Cześć! Nazywam się Ewa Chojnowska. Od 2008 bardzo intensywnie podróżuje samodzielnie, ale także w roli pilota wycieczek do krajów egzotycznych, głównie Afryki i Azji. Staram się nie wybierać łatwych kierunków, ponieważ w podróży najbardziej zależy mi na przygodach, czego dowodem może być mój udział w pierwszej edycji programu „Wyspa Przetrwania”. Uwielbiam kontakt z ludźmi i dziką przyrodą. Nie omijam jednak kierunków wygodnych, bo chyba każda kobieta uwielbia pasywny wypoczynek. Dodatkowo podróżuję po Polsce opowiadając o swoich przygodach z najdalszych zakątków świata. Cieszę się, że swoją pasją mogę łamać stereotyp słabej płci pięknej. Więcej w zakładce O MNIE>>

Poniżej informacje o FORMACH WSPÓŁPRACY


Moja głowa jest pełna pomysłów. Realizuję też wiele projektów, do których możesz się przyłączyć. NAPISZ!

evechojnowska@gmail.com /// pozostaw także informacje na funpage


ZDJĘCIA DLA MEDIÓW- POBIERZ


WYRÓŻNIENIA

  • TOP 50 NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCYCH PODRÓŻNIKÓW W POLSKIM INTERNECIE 2017 wg Zabakcylowani.pl –PATRZ TUTAJ

ARTYKUŁY

Moje teksty tyczą się szeroko rozumianego podróżowania i aspektów z podróżowaniem związanych. To nie tylko relacje z podróży, moje refleksje, wskazówki na miejscu czy miniprzewodniki z poszczególnych punków podróży.
Niejednokrotnie inspiratorami tekstów są moi czytelnicy, piszący maile z różnymi zapytaniami. Tak powstała zakładka Niezbędnik, w której to dominują podróżnicze i kobiece porady związane z przygotowaniem do podróży, niezbędnymi akcesoriami i inne polecenia z różnej kategorii. Jeśli chcesz napiszę tekst z recenzją o Twoim produkcie czy ofercie, udostępnię Ci miejsce na baner na stronie lub zorganizuję konkurs z nagrodami, które mi przekażesz. Jestem otwarta na różne formy współpracy.

Przykładowe teksty:
– Huawei – Moja Etiopia plus content na Instagramie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i Facebooku 1, 2, 3, 4, 5,
– EGOtravelsim –tanie komunikowanie w podróży
– HT Houseboats Bajeczne domki na wodzie w Mielnie
– Kuchnia spotkań IKEA – Podróż kulinarna w Kuchni spotkań IKEA
– Modny Śląsk  – stała rubryka kwartalnika
– Itaka: Co zobaczyć w Kenii? Morze, plaża, safari – krótki poradnik
– AirPoint – Symulator lotów w Warszawie na Saskiej Kępie

WYJAZDY

Chyba nie masz wątpliwości, że KOCHAM podróżować. Paca pilota wycieczek, przewodnika i lidera grupy daje mi tę fantastyczną możliwość poznawania świata. Mogę poprowadzić Twoją wymarzoną wycieczkę, podczas której nie zabraknie wspaniałych opowieści pochodzących z danego regionu świata. Stworzę także program dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań 🙂

Ale jeśli chcesz, żebym odwiedziła region, którego promocją się zajmujesz, zatrzymała się w Twoim hotelu, skorzystała z atrakcji oferowanych przez Twoją firmę.. to po prostu mnie zaproś 🙂 Jestem odważna, by spróbować nowych rzeczy. Opiszę swoje doświadczenia na blogu i zdam relację zdjęciową w moich social mediach. Nie piszę o miejscach, w których nie byłam, ani o aktywnościach, których nie doświadczyłam.

Przykładowa recenzja:
– HT Houseboats – Bajeczne domki na wodzie w Mielnie
– Safarctica – psie zaprzęgi w Finlandii – Co warto zrobić i zobaczyć w Finlandii ZIMĄ?

SPOTKANIA i WYWIADY

Praca pilota wycieczek, podczas której mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami sprawia mi ogromna frajdę. A co powiesz na przeniesienie egzotycznego klimatu bez w siadania w samolot? Uwielbiam opowiadać i zachęcać do realizowania swoich najskrytszych marzeń. Sprawię, że zatęsknisz za odkrywaniem świata! Chętnie zostanę prelegentem na Twojej konferencji, imprezie firmowej i pokażę podróżnicze slajdowisko.

Przykłady spotkań:
Prelegent Festiwalu Podróżników National Geographic 2017
Slajdowisko na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
Slajdowisko w Centrum Kultury Lublin i wiele innych spotkań w całej Polsce w klubach podróżnika
– Afrykańskie safari w Warszawskim ZOO 

Przykłady wywiadów:
– TRAVEL Channel – „Subiektywny ranking NAJ”
-naTemat: Pocztówka z Korei Północnej
– GoForWorld.com –  wywiad
– Liczne wywiady podróżnicze dla TVN24 Biznes i Świat o: nowym roku w Chinach, Madagaskarze i Etiopii, gorylach w Demokratycznej Republice Konga, najgorętszym miejscy na świecie Depresji Danakil, buddyjskiej liturgii
– Radio dla Ciebie:  O Danakilu i Etiopii
– Superstacja: Wycieczka na wojnę?? – Korea Północna
– Pytanie na śniadanie: naturalne sposoby ochrony przed komarami
– Pytanie na śniadanie – Laponia/Finlandia
– Pytanie na śniadanie: Kanony kobiecej urody na świecie
– TVP Polonia: Afryka Szpilek w Plecaku w „Halo Polonia”
– Radiowa Czwórka: Sudan i Korea Północna
– Radiowa Czwórka: Pustynia Nagew w Izraelu i inne pustkowia
– Radio Lublin: „Podróże małe i duże”

SOCIAL MEDIA

Oprócz strony internetowej prowadzę jeszcze inne formy komunikacji ze swoimi odbiorcami,  a jest ich wielu i stale przybywa! Na tych platformach publikuje swoje zdjęcia, które mogą stać się inspiracją dla innych a także ważnym źródłem informacji o ciekawych zakątkach świata i praktycznych poradach. To także platforma, która często wykorzystywana jest przez firmy i marki, by dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. (kliknij w logotyp, aby przejść do profilów Szpilki w plecaku)

follow-youtube


Demografia

Na każdej platformie mam inną grupę odbiorcówDo tej pory współpracowałam z m.in.:

ovh