Kontakt

Podobają Ci się moje teksty? Lubisz wracać na stronę Szpilki w plecaku? A może widzisz korzyści ze współpracy z blogiem? Po prostu napisz! Kto nie ryzykuje, ten traci! Jestem otwarta na różne formy współpracy!

NAPISZ!

Management: evechojnowska@gmail.com /// 00 48 793 676 567 – w miarę możliwości pozostaw także informacje na funpage


ARTYKUŁY

Moje teksty tyczą się szeroko rozumianego podróżowania i aspektów z podróżowaniem związanych. To nie tylko relacje z podróży, moje refleksje, wskazówki na miejscu czy miniprzewodniki z poszczególnych punków podróży. Chętnie napiszę dla Ciebie artykuł o podróżowaniu, kulturze, odwiedzonych przeze mnie krajach, stworzę podróżniczy poradnik lub ranking
Niejednokrotnie inspiratorami tekstów są moi czytelnicy, piszący maile z różnymi zapytaniami. Tak powstała zakładka Niezbędnik, w której to dominują podróżnicze i kobiece porady związane z przygotowaniem do podróży, niezbędnymi akcesoriami i inne polecenia z różnej kategorii. Jeśli chcesz udostępnię Ci miejsce na baner na stronie lub zorganizuję konkurs z nagrodami, które mi przekażesz

Przykładowe teksty:
EGOtravelsim – tanie komunikowanie w podróży

Bajeczne domki na wodzie w Mielnie – HT Houseboats

Podróż kulinarna w Kuchni spotkań IKEA

WYJAZDY

Chyba nie masz wątpliwości, że KOCHAM podróżować. Paca pilota wycieczek, przewodnika i lidera grupy daje mi tę fantastyczną a tym samym możliwość poznawania świata. Ale jeśli chcesz, żebym odwiedziła region, którego promocją się zajmujesz, zatrzymała się w Twoim hotelu, skorzystała z atrakcji oferowanych przez Twoją firmę.. to po prostu mnie zaproś 🙂 Jestem odważna, by spróbować nowych rzeczy. Opiszę swoje doświadczenia na blogu i zdam relację zdjęciową w moich social mediach. Nie piszę o miejscach, w których nie byłam, ani o aktywnościach, których nie doświadczyłam.

SPOTKANIA

Praca pilota wycieczek, podczas której mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami sprawia mi ogromna frajdę. A co powiesz na przeniesienie egzotycznego klimatu bez w siadania w samolot? Uwielbiam opowiadać i zachęcać do realizowania swoich najskrytszych marzeń. Sprawię, że zatęsknisz za odkrywaniem świata! Chętnie zostanę prelegentem na Twojej konferencji i pokarzę podróżnicze slajdowisko.

Przykłady spotkań:
Wywiad w TVN24BiS o Madagaskarze i lemurach

Slajdowisko na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
Materiał dla SuperStacji o Korei Północnej

Przykłady wywiadów
naTemat.pl – Pocztówka z Korei Północnej
GoForWorld.com- wywiad
Radio Dla Ciebie

SOCIAL MEDIA

Oprócz strony internetowej prowadzę jeszcze inne formy komunikacji ze swoimi odbiorcami,  a jest ich wielu i wciąż przybywa! Na tych platformach publikuje swoje zdjęcia, które mogą stać się inspiracją dla innych a także ważnym źródłem informacji o ciekawych zakątkach świata i praktycznych poradach.

follow-youtube

 

Do tej pory współpracowałam z:

ovh