fbpx Skip to main content

Przyznaję się, chociaż jestem pilotem wycieczek i sama bez problemu przygotowałabym sobie każdy wyjazd, to zdecydowanie podczas własnych urlopów wolę skorzystać z gotowych ofert. I nie czuję w tym żadnego obciachu. Po obaleniu mitów o zorganizowanych podróżach zapewne pojawiło się pewne pytanie: DLA KOGO SĄ TAKIE WYJAZDY?

Dla tych, którzy nie mają z kim jechać

Lata doświadczenia pokazały mi, że to nie pary, ale podróżnicy solo są znaczącą częścią zorganizowanych wyjazdów. Zdarzało mi się prowadzić wyjazdy, gdzie mimo otwartości na mieszany skład, dziewczyny stanowiły 100% uczestników.
– Nie bój się, że nikogo nie poznasz!
– Nie bój się, że będziesz sam/sama! Takich jak Ty jest wiele!
A to oznacza tylko jedno! Uczestnicy sami będą szukać kontaktu, by miło spędzić swój urlop.

Dla tych, którzy chcą poznawać nowych ludzi i partnerów do kolejnych wyjazdów

Znam dziesiątki przykładów osób wybierających się solo na zorganizowany wyjazd, podczas których zrodziły się  przyjaźnie trwające do dzisiaj, ale również kontynuujące wspólne zwiedzanie Polski i świata. Pasje, sposoby spędzania czasu scala ludzi. Poza tym podróże to dobry test znajomości, a gdy trafia się do jednej grupy sprawdza się wszystko na żywym organizmie.

Dla tych, którzy chcą zwiedzać, a nie mają czasu bądź nie chcą nic organizować samodzielnie

Przygotowanie aktywnego wyjazdu, logistyka transportu, sprawdzone rezerwacje noclegów i atrakcji, przygotowanie merytoryczne to dopiero początek listy organizacyjnej. To wszystko potrafi pochłonąć ogrom czasu i kosztować mnóstwo stresu (chociaż są i tacy, którzy lubią research) i pieniędzy w przypadku potknięcia. A stres nie jest tym, co sprzyja dobremu odpoczynkowi i spokojnemu wyjazdowi.

I co najważniejsze: zorganizowane wyjazdy to nie tylko te z opcją All Inclusive. Zorganizowane wyjazdy to przede wszystkim te ambitne do najdalszych krajów świata, gdzie wieloletnie doświadczenie biur jest nieocenione i gwarantem sukcesu wymarzonej podróży.

Dla tych, którzy chcą więcej i wiedzieć więcej

Wyjazdom zorganizowanym towarzyszą profesjonaliści (tak powinno być!).
piloci, którzy znają teren, zaproponują dobrą knajpę, wymyślą dodatkowe atrakcje
przewodnicy dostarczający ogrom wiedzy z wielu dziedzin, dając Ci szansę poznania kraju z takich perspektyw, do jakich trudno dotrzeć samemu lub wymaga ogromu pracy.

Dla tych, którzy boją się dalekich podróży a chcą podróżować bezpiecznie

Niech strach nie paraliżuje potrzeby zwiedzania świata. Jest na to rozwiązanie: wybierz wyjazd zorganizowany, w którym biuro podróży zadba o Twoje bezpieczeństwo i sprawi, że przeżyjesz podróż marzeń.

Dla leniwych, co chcą mieć program i wyjazd podany

Tu chyba nie trzeba nic więcej dodawać 🙂 to opcja dla ambitnych (bo chcą robić fajne i sprawdzone rzeczy) i wygodnych (gdyż jest podane i poprowadzone) 🙂

Ewa Chojnowska - pilot wycieczek - Szpilki w plecaku

A i jeszcze jedno! Jeśli masz ochotę na wspólne podróżowanie to zapraszam Cię na stronę główną, gdzie znajdziesz mój aktualny kalendarz wyjazdowy 🙂 Wszystkie wspomniane tam podróże są przeze mnie prowadzone! 

Sklep autorski


Zapisz się do NEWSLETTERA. Jesteś tutaj nieprzypadkowo! Myślę, że możesz znaleźć tutaj jeszcze więcej ciekawych treści. Dla subskrybentów przewidziałam unikatowe materiały 🙂

Szpilki w plecaku

Author Szpilki w plecaku

More posts by Szpilki w plecaku

Leave a Reply