fbpx Skip to main content

Chociaż w podsumowaniu roku 2021 pokazałam wszystkie dalekie podróże, to we mnie odbyła się jeszcze jedna, bardzo głośna i dramatyczna podróż wewnętrzna.


Ostatnio jest tutaj trochę bardziej rozwojowo niż wcześniej (a może raczej niż kiedykolwiek). Bardzo wiele rzeczy, myśli i wniosków do mnie przyszło przed końcem roku i zdecydowałam się nimi podzielić. Chociaż nie jest mi z tym łatwo, bo pewnie zauważyliście, nie jestem osobą uzewnętrzniającą się z moimi prywatnymi sprawami. Przełomowe było dla mnie podsumowanie roku, w którym pojawiły się wydarzenia bardzo ważne, ale o nich nie wspomniałam szczegółowo, bo cały czas dojrzewały. I mówię o tym, bo ostatni rok, 2021, to ogrom pracy, jaki włożyłam w samopomoc z udziałem wielu terapeutów, warsztatów, zajęć alternatywnych i bliskich mi osób. Mówię i piszę o tym, bo wierzę, że jeśli swoimi opowieściami i doświadczeniami mogę pomóc chociaż jednej osobie to będę bardzo szczęśliwa.

To jeszcze nie jest moment, abym mogła opowiedzieć wszystko ze szczegółami (może w ogóle to się nie nastąpi). Wiele osób w przeciągu ostatniego roku pisało do mnie w wiadomościach prywatnych, że czuć, iż u mnie dużo się dzieje (i wcale nie chodzi tu o podróże).

To, co jest pewne to ZMIANA. A zmiana to najlepszy sposób, aby żyło się lepiej. Ale ta zmiana jest możliwa tylko wtedy, gdy ma się świadomość tego co nas gryzie, albo miejsc, do których się dąży, marzeń czy pragnień. Samo zauważenie tych pragnień jest już doskonałym punktem do rozpoczęcia pracy – pracy nad ZMIANĄ schematów.

Nie można w kółko robić tego samego oczekując innych rezultatów.

Po Internecie krąży doskonałym mem, chociaż ja bym tego memem nie nazwała.

Tak, moja zmiana i nabieranie świadomości właśnie tak wyglądała. Ponad rok temu przeszłam załamanie nerwowe z nawrotami. Gdyby nie najbliższe mi osoby, które ze mną dużo rozmawiały, terapia i w końcu moja otwartość, nie byłabym w tym miejscu, w jakim jestem (czuję się naprawdę szczęśliwa).

Ostatnio skończyłam czytać Siedem duchowych prawd sukcesu Deepak’a Chopra. Przyznaję, tytuł wzbudził we mnie dość duży sceptycyzm, ale wręczyła mi książkę koleżanka, Marta, której w tym temacie bardzo ufam. I chociaż początki były trudne, bo dla mnie dość abstrakcyjne to postanowiłam, że przebrnę przez te 100 stron. I absolutnie nie żałuję! Ostatni rozdział dotyczył Dharmy, czyli życiowego celu.

Kiedy oczy przelatywały nad tekstem składając literki w słowa, a potem słowa w zdania, przyszła do mnie pewna myśl: kocham podróżować, umiem zarażać ludzi miłością do miejsc, chcę to robić, to jest moja Dharma.

Wiem, że nie ma przypadków, bo właśnie TEGO dnia, gdy domykałam wspomnianą książkę, wraz z Martą skończyłyśmy projektowanie wspólnego wyjazdu na Cypr. Ja zajęłam się organizacją, Marta warsztatami rozwojowymi na miejscu.

Marta Obrycka jest certyfikowanym Senior Coachem Zen Coachingu.Od 10 lat kroczy tą ścieżką. Od ponad 12 lat medytuje w różnej formie. Uwielbia tańczyć i kocha podróżować. Przekraczać granice (w szczególności umysłu). Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii.
To na jej warsztatach w marcu 2021 odkryłam bardzo wiele o sobie, co mnie wspiera, a co szkodzi. Zresztą, nurt Zen Coachingu był jednym z tych, który pomógł mi dojść do siebie po załamaniu. Nauka takiego sposobu prowadzenia dialogu ze sobą zapewne przyspieszyła mój cały proces stabilizacji. A wiem, że jestem teraz w doskonałym miejscu!

Wraz z Martą postanowiłyśmy zebrać siły i wykorzystać nasze najlepsze potencjały, aby stworzyć dla Was podróż, w której będziecie ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA na Cyprze. Ja pokażę Wam cudowne zakamarki wyspy, a Marta przeprowadzi Was po zakamarkach osobowości, aby przełamać możliwe jak najwięcej ograniczeń. Ze swojego doświadczenia mogę nadmienić, że mam pełne przekonanie do tej metody,  która pomogła mi w odnalezieniu samej siebie, taka jaka jestem, a tym samym dotknąć i wchodzić w stan szczęśliwości.

Przygotowałyśmy dla Was absolutnie wyjątkową willę z basenem, będącą jedną z kilku przestrzeni warsztatowych i niezapomniany program. Chcemy zabrać tylko kilka osób, gdyż kameralne grono pozwoli najpełniej doświadczyć wspaniałej, wielowymiarowej podróży.


Wiem, że będzie wyjątkowo i zapraszam Cię do tej podróży na Cypr!

(kliknij, aby sprawdzić program)


Sprawdź inne wyjazdy!


Zapisz się do NEWSLETTERA. Jesteś tutaj nieprzypadkowo! Myślę, że możesz znaleźć tutaj jeszcze więcej ciekawych treści. Dla subskrybentów przewidziałam unikatowe materiały 🙂


 

Szpilki w plecaku

Author Szpilki w plecaku

More posts by Szpilki w plecaku

Join the discussion One Comment

Leave a Reply