fbpx Skip to main content

Cypr - Śladami Afrodyty

11-15 października 2023

esencja kobiecości

Afrodyta – grecka bogini piękna, siły, płodności, odwagi i niezależności. Wszyscy jej pragnęli, ale również bali się jej mocy.

Cypr to wyspa, gdzie narodziła się mityczna Afrodyta. Zapraszamy Cię na naszą wyprawę, podczas której odkryjesz mitologiczną wyspę i sobie cechy bogini Afrodyty, by stworzyć przestrzeń do wykorzystania swoich darów.

Podczas wyprawy na Cypr:

 • poznasz wyspę, z której pochodzi bogini piękna
 • postawisz stopę w tych samych miejscach co Afrodyta
 • zasilisz w sobie cechy Afrodyty, które posiadasz
 • poznasz przydatną i konkretną wiedzę z zakresu fotografii, którą wykorzystasz w podróży i codzienności
 • doświadczysz profesjonalnej indywidualnej sesji zdjęciowej
 • przeżyjesz niezwykłe przygody
 • wzmocnisz poczucie atrakcyjności i wiary w siebie
 • spędzisz czas z cudownymi i inspirującymi kobietami

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.

Vivian Green

Dominika Wiśniewska

Pełna pasji kobieta, matka dwóch chłopaków, bizneswoman, fotografka modowa, portretowa, biznesowa, kobieca. Założycielka Agencji Smile Kids Production, produkującej sesje zdjęciowe z udziałem dzieci. Tworzy projekty od koncepcji, poprzez wybór modeli, stylizacje i końcową prezentację marki.

Fotografia to jej sposób na życie i największa pasja od ponad 14 lat, którą cały czas odkrywa. Jej drugą wielką pasją są podróże i to właśnie one dają jej inspiracje do tworzenia. W jej zdjęciach znajdziesz odzwierciedlenie osobowości. Kocha ludzi i życie, a ludzie kochają ją. Uwielbia pomagać ludziom uwierzyć w siebie, pokazywać im jak wartościowi są i
jakie piękno w sobie noszą. Fotografia to według niej forma terapii, zobaczenia siebie okiem zaufanego fotografa, zdjęcie warstw, programów i ograniczeń. Sesja z Dominiką to przyjemność, bez napinania, oceniania. To ciepło, naturalność, subtelność i swoboda.

Ewa Chojnowska

Tworzę blog Szpilki w plecaku, który otrzymywał liczne nagrody i wyróżnienia. Od 2010 roku jestem licencjonowanym pilotem wycieczek do krajów egzotycznych z wieloma specjalizacjami. Na swoim koncie mam ponad tysiąc usatysfakcjonowanych klientów ceniących profesjonalizm. Uznanie przez klientów i branżę pozwoliły mi nawiązać bezpośrednią współpracę z Ministerstwami Turystyki dziesiątek krajów, dzięki czemu miałam możliwość poznawania regionów z zupełnie innej strony. Teraz tworze własne kameralne wyjazdy, które wszystkich zapraszam.

Fotografia nie jest mi obca. Pierwotnie pracowałam na planach zdjęciowych dla międzynarodowych uznanych marek i projektantów w Polsce i za granicą. Aktualnie dużo częściej staję za aparatem fotograficznym zatrzymując kadry w podróży z najdalszych zakątków świata. Pasjonuje mnie reportaż. Tworzę mini warsztaty fotograficzne i z pozowania dla uczestników wyjazdów zorganizowanych, aby wrócili z jak najlepszymi wspomnieniami oraz fotograficznymi pamiątkami.

Ponadto kończyłam wielomodułowy trening  w podejściu Zen Couchingu zwieńczony dyplomem. Pozwała mi on zadbać o moją uważność i uczyć jej innych, aby życie było przyjemniejsze.

Zrelaksuj się i ciesz wszystkim dookoła!

Dzień 1

Jeśli decydujesz się ruszać z Warszawy to spotykamy się na lotnisku 🙂 Przywitanie z uczestniczkami i podróż do Larnaki.

Po przylocie udamy się do hotelu na zakwaterowanie (jeśli możliwy będzie early check in). Głodne przygód zaczniemy od cypryjskiego śródziemnomorskiego obiadu w jednej z restauracji w Pafos: od dzisiaj na stołach praktycznie codziennie będzie gościł ser halloumi, oliwki, sałatka cypryjska oraz inne lokalne przysmaki. Udamy się do pobliskiej rodzinnej pracowni rachatłukum czyli słodkich kostek w różnych smakach. Motywem przewodnim trasy jest bogini Afrodyta zatem odwiedzimy również świątynię Afrodyty.

Powrót do hotelu na kolację.

skła Afrodyty - Szpilki w plecaku Ewa Chojnowska - Lesiak

Dzień 2

Dzień rozpoczniemy od seansu czucia – przyjemnego, ćwiczenia na świeżym powietrzu, który pozwoli sprawdzić, jak się czuje ciało, przywitać się z nim i zaprosić do ekscytującego dnia. To bardzo przyjemna pasywna praktyka głębokiego relaksu.

Po śniadaniu przeprowadzimy blok wykładowy o fotografii: podstawy jej technicznego wykonania oraz warsztat pozowania.

Po obiedzie ruszamy pod Skałę Afrodyty, gdzie będzie mieć miejsce kontynuacja odpoczynku i pierwsza sesja zdjęciowa.

Powrót do hotelu na kolację.

Dzień 3

Po śniadaniu ruszamy na przygodę wgłębi lądu! Staniecie się kierowczyniami specjalnego czterokołowca! Planujemy przedzierać się przez bezdroża surowego półwyspu Akamas: przejście wąwóz Avakas, przystanek na słynnej żółwiej plaży Lara i dziesiątki widoków zapierających dech w piersiach! Obiad w restauracji z widokiem na morze

Powrót do hotelu na zasłużony odpoczynek i kolację

Cypr - Szpilki w plecaku Ewa Chojnowska

Dzień 4

Po śniadaniu udajemy się na rejs statkiem. Wypłyniemy na turkusowe Morze Śródziemne, gdzie będzie okazja zrelaksować się w wodzie. W okolicy południa wrócimy do hotelu. Czas wolny na basen, spa, sesje zdjęciowe i sesje w podejściu Zen Coachingu dla chętnych. Wieczorem kolacja oraz krąg zamykający.

Dzień 5

Po bardzo wczesnym śniadaniu ruszamy na lotnisko i żegnamy się z Cyprem.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie
 • wspólny transfer z lotniska w Larnace do hotelu  i w dniu powrotu z hotelu na lotnisko w Larnace
 • transport na miejscu niezbędny do zrealizowania programu
 • wyżywienie – śniadania
 • ubezpieczenie
 • warsztaty fotograficzne
 • sesja zdjęciowa i pakiet fotografii po wyjeździe
 • bilety wstępu do Świątyni Afrodyty, dział w wycieczce na Półwyspie Akamas, Blue Lagoon
 • sesja czucia, 20 min sesji w podejściu Zen Coachingu, krąg

Cena NIE zawiera:

 • lot międzynarodowy (wspieramy w logistyce dojazdowej)
 • obiadów/kolacji dodatkowych posiłków oraz napojów
 • pralni, osobistych zachcianek
 • zabiegów spa

Wyjazd jest realizowany w pełnej zgodzie z polskim prawem. Decydując się na wyjazd podpisujesz umowę z biurem podróży Boomerang.


Zdjęcia (kliknij aby powiększyć):

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Chojnowska (@szpilkiwplecaku)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Chojnowska (@szpilkiwplecaku)

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość. – Audrey Hepburn

Bycie kobietą to zrozumienie energii, która płynie w naszych ciałach:

Piękno

Cypr to ucieleśnienie Afrodyty w wielu aspektach: uroku wyspy, mitologicznej bogini o wyjątkowym charakterze. Podążanie śladami Afrodyty pozwoli nam zobaczyć wyjątkowość Cypru ale również rozbudzić cechy Afrodyty w sobie. Podczas naszych warsztatów będziemy pracować w obszarze akceptacji i pokochania swojego ciała. Pomoże nam w tym terapeutyczna sesja zdjęciowa, podczas której zobaczycie na siebie z zupełnie innej perspektywy.

Piękno zaczyna się w momencie, gdy zdecydujesz się być sobą.
Coco Chanel

Intuicja

Nauczono nas pojmować wszystko umysłem, a to w ogóle nie jest kobiece. Kobieta CZUJE, to jej pierwotne pojmowanie świata

My Kobiety mamy bardzo dobrą intuicję. Szkoda, że tak rzadko z niej korzystamy albo nie umiemy z niej korzystać.

Wspólna podróżna i doświadczenia w nietuzinkowych miejscach pozwolą nam się przybliżyć do tego, co w nas drzemie, co nas woła z naszego najczystszego źródła.

Emocje

Nie ma nic bardziej ludzkiego niż emocje.
James Frey

Ludzie dzielą się na dwie grupy: na tych, co pokazują emocje oraz na tych, którzy je ukrywają. Wiesz, jaka jest Twoja natura?

Sesja zdjęciowa, żywioły natury, przyroda wywołują w nas konkretne wewnętrzne reakcje – zobacz, co przyniesie Ci CYPR.

KREATYWNOŚĆ

Kreowanie jest częścią naszej natury. Kobiety tworzą życie, więc mogą tworzyć wszystko !

Kreatywność rodzi się w ciszy i spokoju: kiedy zatrzymujemy się i nasłuchujemy głosu dochodzącego z własnego wnętrza. Spróbujemy słyszeć go częściej!

Kreatywność rodzi się także w szaleństwie, gdy wychodzimy z tego co znamy, próbujemy nowego. Wówczas zdajemy sobie sprawę, że nic nie musi nas ograniczać!

Niezależność

Niezależność to wolność. Prawdziwa wolność zaczyna się wtedy, gdy człowiek może decydować jak chce żyć, wolny od lęków i przekonań.
Pokaż samej sobie, że potrafisz iść własną ścieżką.
Będziemy pracować nad własnym szczęściem,  które nie zależy od innych osób, od stanu posiadania czy pełnienia jakiejś roli społecznej.

Odwaga

Odwaga to nie zawsze głośny krzyk. To czasem cichy głos pod koniec dnia, który mówi ,,Spróbuję znowu jutro‘’. Odwagą jest PRÓBOWAĆ!

Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu. To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego. Bądź pewna, przygotowałyśmy atrakcje, które będą dotykać odwagi!

Jeśli narodzi się w Tobie potrzeba wsparcia i porozmawiania 1:1, możesz liczyć na profesjonalną sesję w podejściu Zen Coachingu.