Festiwal Podróżników National Geographic World Travel Show

21 października 2017 w Nadarzynie w Warsaw Ptak Expo odbyła się druga edycja targów turystycznych i podróżniczych World Travel Show. W przedsięwzięcie zaangażował się również National Geographic Polska organizując spotkania z podróżnikami i globtroterami.


Było dla mnie niezwykłym wyróżnieniem zaproszenie na Festiwal Podróżników National Geographic i znalezienie się w gronie takich osób jak Aleksander Doba, Elżbieta Dzikowska, Martyna Wojciechowska. Podsumowanie imprezy znajdziesz również na stronie National Geographic Polska TUTAJ.W ramach Festiwalu Podróżników National Geographic miałam także okazję opowiedzieć o swojej ulubionej Etiopii, do której wracam za dwa tygodnie. Dziękuję słuchaczom, których alarm oraz ewakuacja nie zniechęciła i powrócili na drugą część spotkania.


Jeśli Ci się podoba tekst, zostaw komentarz, lajka albo udostępnij! Będzie mi bardzo miło!

Zapisz się do mojego newslettera! Skoro tutaj jesteś, to coś musiało Ciebie zainteresować, bądźmy w kontakcie! Możesz to zrobić używając poniższego formularza. Będę Ciebie informować o nowych postach, konkursach oraz spotkaniach!

ovh