MediaNiezbędnikPorady

Tanie podróżowanie – Pytanie na Śniadanie

By 25 kwietnia 2019 No Comments

30-letnia Natalie Wynn z Oldham leciała z Manchesteru na Fuerteventurę. Przy odprawie okazało się, że jej bagaż jest za ciężki. O 3,4 kg. To oznaczało dopłatę w wysokości 65 funtów, czyli około 318,5 zł. A że kobieta nie miała przy sobie tylu pieniędzy, to niewiele myśląc wyjęła ubrania z walizki i zaczęła je zakładać przy wszystkich. Część pasażerów i przed wejściem na pokład i już w samolocie z humorem potraktowała zdarzenie. Niektórzy oferowali kobiecie, że zapakują jej rzeczy do swoich walizek.

Wraz z Victorem Borsukiem oraz Mariuszem Piotrowskim rozmawiamy o ponadgabarytowym bagażu podręcznym oraz zdradzamy patenty, jak sobie z nim poradzić podczas przelotów tanimi liniami lotniczymi. Zapraszam do obejrzenia wywiadu!

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42330547/nalozyla-na-siebie-ponad-3-kg-ubran-zeby-nie-placic-za-nadbagaz


ZDARZAŁY SIĘ WAM PRZEPAKOWANIA NA LOTNISKU? OPOWIEDZ SWOJĄ HISTORIĘ W KOMENTARZU!


nadbagaż w tanich liniach lotniczych

Żeby była jasność 🙂 to nie o mnie mowa w belce programowej:D

sposoby na tańsze podróżowanie


This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Zapisz się do NEWSLETTERA. Jesteś tutaj nieprzypadkowo! Myślę, że możesz znaleźć tutaj jeszcze więcej ciekawych treści. Dla subskrybentów przewidziałam unikatowe materiały 🙂

Szpilki w plecaku

Author Szpilki w plecaku

More posts by Szpilki w plecaku