fbpx Skip to main content

Ile emocji, ile adrenaliny i ile zaskoczenia! See Bloggers jest już kolejną edycją największego w Polsce spotkania twórców internetowych. To także szansa rozwoju na warsztatach tematycznych.

Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyła pierwsza edycja Plebiscytu #Hashtagi Roku 2018, podczas której wyłoniono pięciu twórców w kategoriach głównych oraz siedem nagród specjalnych.

#Odkrycie Roku – Doktor Ania
#Bloger – Blog Ojciec
#Twórca Wideo -EmCe Kwadrat
#Instagramer – @Marzena.Marideko
#Influencer – Fit Lovers

Nominacja w kategorii #Odkrycie to dla mnie ogromne wyróżnienie i mobilizacja do dalszej pracy nad blogiem i moimi innymi kanałami. Jednak niespodzianek na gali rozdania było dużo więcej. Otóż jeden z Partnerów wydarzenia, marka kosmetyczna Natura Siberica postanowiła przyznać mi Nagrodę Specjalną. Moja mina zaskoczenia zapewne była bezcenna! Bardzo dziękuję za możliwość znalezienia się wśród grona nagrodzonych Plebiscytu #Hashtafi Roku 2018 Povered by See Bloggers.


Łódź przynosi mi szczęście!

Już wiem, że Łódź pozostanie dla mnie niezwykłym miastem. Ilekroć przyjeżdżam na jakieś ważne wydarzenie spotyka mnie niespodzianka. Pierwsza? Eliminacje do Finałów Miss Polonia Mazowsza 2009 i dostanie się do ćwierć finałów. Teraz kolejna, Nagroda Specjalna od Natura Siberica. BARDZO DZIĘKUJĘ!


OBEEJRZYJ pełną relację

Szpilki w plecaku

Author Szpilki w plecaku

More posts by Szpilki w plecaku

Leave a Reply